Hismith Table Top 2.0 Pro - Premium Sex Machine with APP/Remote/Wire 3 in 1 Control - Gold
   Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - zlatý
   Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - zlatý
   Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - zlatý
   Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - zlatý
   Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - zlatý
   Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - zlatý
   Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - zlatý
   Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - zlatý
   Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - zlatý

   Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - zlatý

   Reviews (15)
   HS17-APP-US-GC
   399,00 $
   Včetně daně

   Color :
   Množství :
   • Secure online payment with Paypal and Credit/Debit Card.Secure online payment with Paypal and Credit/Debit Card.
   • World wide shipping from warehouses in the US and Europe.World wide shipping from warehouses in the US and Europe.
   • Completely discreet packaging. No sensitive content on boxes.Completely discreet packaging. No sensitive content on boxes.

   Hismith Table Top 2.0
   ➤ Hismith je design, vývoj a výroba integrované společnosti. zaměřujeme se na design a výrobu špičkových sex-strojů. Naším cílem je pomoci našim zákazníkům usilovat o maximální potěšení v soukromém životě. ➤ Naše obchodní filozofie je symbióza a výhoda pro ostatní značky.
   ➤ Hismith Table Top 2.0 navržený tak, aby splnil všechny vaše fantazie v ložnici, s až 240 tahy za minutu a nastavitelnou délkou zdvihu 5,12 palce ... určitě najdete perfektní rychlost a hloubku průniku, díky nimž explodujete vzrušením.

   ➤ Tato tabulka Top 2.0 Pro je náš nový vydaný sexuální stroj, Table Top 2.0 Pro vyrobený z materiálu ze slitiny hliníku a nerezové oceli, díky čemuž je robustní, ale ne nadváhou, velmi snadno se nosí s přenosnou taškou navrženou společností Hismith. Tento krásný přítlačný stroj je dodáván se systémem KlicLok (osmihranný konektor) Je navržen pro neotáčivé tažení a je stabilnější než jiné systémy konektorů a udržuje nástavce v poloze, řekněte ne rotaci. co víc, 2.0
   ➤ Pro integrovaná aplikace APP / dálkové / kabelové ovládání v jednom, usnadňuje zvládání situací. Pozvěte své přátele, aby ovládali vaše zařízení z tisíce mil daleko, je to skvělé, že? Kromě toho můžete naprogramovat své vlastní napínavé vzorce prostřednictvím aplikace Hismith APP, hrát společně s cizími lidmi, kteří mají také prémiový sexuální stroj Hismith. S aplikací Hismith není okořenění vaší ložnice nijak složitá věc. Na co čekáš? připojte se k klubu Hismith a vydejte se na konečnou radostnou cestu online!
   ➤ PS: Hismith nabízí spoustu adaptérů a doplňků pro dámy a pány, můžete si je zakoupit na oficiálním webu Hismith nebo ve vlajkovém obchodě Amazon, ujistěte se, že jste je dostali se systémem KlicLok, mějte na paměti. Nyní si přineste svůj stroj na milostnou lásku domů.

   VÍCENÁSOBNÉ ŘÍZENÍ 3 V 1

   ➤ Ovládání aplikací na dálku: Tentokrát s upgradovaným hardwarem a softwarem Hismith, nyní si můžete užít funkce na dálku, abyste okořenili věci tím, že necháte svého partnera ovládat vaše zařízení, ať jste kdekoli - z tisíce mil daleko nebo dokonce na veřejnosti!
   ➤ Vytváření vzorů a programování: Naprogramujte si svá vlastní nastavení a získejte přesně to, co chcete. Také můžete sdílet své režimy v komunitě, Poznat někoho jiného a hrát spolu přes internet.
   ➤ Více metod ovládání: Table Top 2.0 Pro je design 3 v 1 v řídicím systému, pokud pro vás není vhodné používat chytrý telefon, můžete stále ovládat zařízení pomocí vzdáleného panelu nebo ovládacího panelu rychlosti.
   ➤ Komunitní komunikace: Prostřednictvím aplikace Hismith můžete sdílet své zkušenosti v komunitě, samozřejmě si můžete najít nové přátele, chatovat, sdílet atd.
   ➤ Neustálé aktualizace funkcí: Naši IT lidé neustále vyvíjejí nové funkce, nyní je k dispozici chatovací plug-in beta verze. brzy budou k dispozici další zábavné způsoby hraní, není třeba aktualizovat hardware!

   Hismith je design, vývoj a výroba integrované společnosti. zaměřujeme se na design a výrobu špičkových sex-strojů. Naším cílem je pomoci našim zákazníkům usilovat o maximální potěšení v soukromém životě. Naší obchodní filozofií je symbióza a výhoda pro ostatní značky.

   Tato tabulka Top 2.0 Pro je náš nový vydaný sex stroj, jehož cílem je dodávat konkurenční kurva stroj, který nabízí univerzální úhel za dostupnou cenu. Deska stolu 2.0 Pro vyrobená z materiálu ze slitiny hliníku a nerezové oceli, je robustní, ale ne nadváhou, velmi snadno se nosí s přenosnou taškou navrženou společností Hismith. Tento krásný přítlačný stroj je dodáván se systémem KlicLok (osmihranný konektor) Je navržen pro neotáčivé tažení a je stabilnější než jiné systémy konektorů, udržuje nástavce v poloze, říká rotaci ne. A co víc, 2.0 Pro integrovaný APP / dálkově / drátově ovládaný v jednom, zvládne situace s větší lehkostí.

   Pozvěte své přátele, aby ovládali vaše zařízení z tisíce mil daleko, je to skvělé, že? Kromě toho můžete naprogramovat své vlastní napínavé vzorce prostřednictvím aplikace Hismith APP, hrát společně s cizími lidmi, kteří mají také prémiový sexuální stroj Hismith. S aplikací Hismith není okořenění vaší ložnice nijak složitá věc. Na co čekáš? připojte se k klubu Hismith a vydejte se na konečnou radostnou cestu online!

   PS: Hismith nabízí spoustu adaptérů a doplňků pro dámy a pány, můžete si je zakoupit na oficiálních stránkách Hismith, ujistěte se, že jste je dostali se systémem KlicLok, pamatujte na to. Nyní si přineste svůj stroj na milostnou lásku domů.

   Parametry produktu:

   Příkon: 100V-240V 2,5A
   Výstup: DC 24V-5A
   Výkon motoru: 48W
   Hluk: 30-50 db
   Typ konektoru Dildo: systém KlicLok®
   Rychlost tahu: 250 úderů za minutu
   Délka zdvihu: 5 ~ 13 cm (Přibližně 96 1,96-5,12)
   Nastavení úhlu: přibližně -15 ~ + 15 stupňů
   Velikost dilda 7,1:: 6,7 ”vložitelná délka, průměr 1,38“

   Balíček obsahuje:

   1 x Hismith Table Top 2.0 Pro Sex Machine - zlatý
   1 x 6,7 ”silikonové dildo
   1 x přenosná taška
   1 x Uživatelská příručka Table Top 2.0
   1 x uživatelská příručka k aplikaci Hismith APP
   1 x napájecí zdroj (včetně napájecího adaptéru a US zástrčky)
   1 x 3 v 1 ovladač rychlosti (bez baterie AAA)

   Důležité bezpečnostní varování a užitečné tipy:

   1. Nepokoušejte se nastavit hloubku tahu, když je stroj v provozu.
   2. Před spuštěním stroje prosím zkontrolujte, zda jste přišroubovali knoflík.
   3. Doporučujeme použít střední hloubku poprvé a zvyknout si na hloubku postupně.
   4. Před použitím použijte k dezinfekci 1% benzalkonia, bromidu nebo 75% lékařského alkoholu.
   5. Je nutné použít nějaký lubrikant, aby se zlepšila vaše sexuální zkušenost.
   Právní upozornění: Další informace o produktu, použití a upozornění, Před použitím nebo spotřebou doporučujeme přečíst štítky, varování a pokyny.

   HS17-APP-US-GC

   Parametry

   Thrusting Speed
   250 strokes / minute
   Stroke Length
   3 ~ 15cm(Approx:1.18~5.9 inches)
   Control mode
   Speed dial / Remote controller / Phone App
   Noise at Full Speed
   30~50 db
   Input
   100V-240V 2.5A
   Output
   DC 24V-5A
   Connector Type
   Kliclok connector
   1 x 3 in1 Speed control box (AAA battery not including)
   1 x 6.7” silicone dildo
   1 x Hismith APP user manual
   1 x Hismith Table Top 2.0 Pro - Gold
   1 x Portable bag
   1 x Power supply unit (Power Adapter and Plug )
   1 x Table Top 2.0 User Manual

   Specifické reference

   Nové
   Craig Davies2023-09-21
   Verified Purchase
   Great quality

   This addition to my Hismith configuration will allow the use of my suction toys. ? Need I say more? ?

    Dania Azadi2023-09-21
    Verified Purchase
    It works

    Well made, but overpriced for the piece of metal and attachment that it represents.

     Richard Betts2023-09-21
     Verified Purchase
     Happy Toys!

     This works great with the suction cups on my toys....doesnt attach to the rod easily.....may be because its new and needs to break in....or not milled perfectly

      arunus pechiavro2023-09-21
      Verified Purchase
      Hismith 4.5" Suction Cup Adapter does a great job

      This item holds every toy we own that has a suction cup. We have yet to have a toy fall off during use. Actually sometimes the toy is stuck on so we'll you might not want to try to change it during playtime or it might take too long to swap and kill the mood.

       James Halligan2023-09-21
       Verified Purchase
       Works great

       I like this much more than the old style 3.5 inch adapter. I'm not worried about cutting the back of my toys when I mount them to this. The plate part seems to be made of aluminum even though it looked like it was going to be plastic in the images. I like this new style connector, I ended up getting a converter so I could attach this to the machine I have and I prefer this over the old connection style.

        Sneddon2023-09-21
        Verified Purchase
        Expansive but solidly built

        It is expensive but solid. You want something rigid and sturdy for this particular activity so it makes sense it’s a little costly. Snaps in easily and stays in place. Make sure to measure whatever you want to stick on. It fits most but not all.

         Steve Mcguigan2023-09-21
         Verified Purchase
         Compact and useful!

         Didn't know what to expect since this was my first time with hismith. This adapter in particular is impressive though, holds suction very very well and can support our bad dragon toys! As soon as I can get the main hismith machine working I'm looking forward to using this. Unfortunately it seems I've had some trouble with the whole getting the machine started business!

          Stefan Grega2023-09-21
          Verified Purchase
          Exactly what I needed

          I purchased a sex machine years ago from the UK. It was so much cheaper then than the ones I found in the US. Except now, finding toys for it that weren't $80-100 bucks a pop plus shipping from the UK seemed pretty difficult. Now that HiSmith is the main provider of sex machines and accompanied toys, this adapter has given me and my machine a new lease. This attachment opened up a whole new market of sex toys I can now use with my machine. I'll be purchasing the other adapter soon.

           James cocker2023-09-21
           Verified Purchase
           Must have!

           Must have for any toy collector! Well made and easy to use. Does exactly what it supposed to!

            Steve Coupland2023-09-21
            Verified Purchase
            Suction cup adapter that doesn't suck! (and that's a good thing)

            Pros: large plate, no seams to let air out of the suction cup Cons: it's a bit too big, I should've bought the smaller size, it's a bit pricey So I picked this up at the same time I bought my machine because I already had some suction cup toys. Not knowing how big the suction cups were measured and what size future toys might have, I chose the larger size plate. It works like a charm, doesn't leak air, and has plenty of room for toys far larger than I own. With that being said, I wish I'd have gotten the smaller one instead so the suction cup couldn't slide around. I had wondered if getting the larger plate would make it harder to use and haven't found that to be a problem at all. (note: I always use my machine with the extension rod, so that might have an impact on my experience) This is still and add-on that I consider to be essential to any machine owner as most will build an arsenal of toys that stretches beyond the realm of the Hismith branded klick connect toys. The only words of caution I'd say are to choose the size of the plate wisely and also make sure you choose the version that doesn't have the screw in the middle to avoid possible air leaks.

             Parkinson2023-09-21
             Verified Purchase
             5.5" Sorta Size Queen Friedly

             I did not originally buy this mount expecting any of my XL Bad Dragon toys to work, but fortunately I was able to find out the XL Rex fits LITERALLY perfectly! Aside from that it's exactly what you would expect from a really well-made suction cup mount. Yes the price is a little steep, however there is zero doubt in my mind this will hold up to anything reasonable thrown at it. And considering it's inteded use case, spending the extra $ on something I know will last is well worth it.

              Tim Spittle2023-09-21
              Verified Purchase
              Fits ANY size Attachment!

              This thing is BIG and pretty hefty too. Solid metal and clean surface and machining. No issues with suction. Extremely satisfied!

               pechiavro2023-09-21
               Verified Purchase
               An excellent attachment, but they make a better one

               This thing is a must-have if you already have a toy collection that can attach to it! But, they make a better version that comes with some rubber bands to help things stay attached. It is best to get that one, if you get this one you may need to make a similar solution yourself (I use O rings and some rubber bands).

                Bartlett2023-09-20
                Verified Purchase
                Works perfectly and is a very good size.

                Works perfectly and is a very good size.

                 Kyle F2022-06-24
                 Verified Purchase
                 We’ll made and good value

                 Very well made and works with the excellent kliclok system.

                  Write your review
                  Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - zlatý
                  Hismith Table Top 2.0 Pro - Premium Sex Machine with APP/Remote/Wire 3 in 1 Control - Gold

                  Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - zlatý

                  399,00 $
                  Včetně daně