Novinky

Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - fialový

HS16-APP-US-GC

New product

Hismith Table Top 2.0 Pro - Premium Sex Machine s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1, Love Machine se systémem KlicLok

More details

Zakoupením tohoto produktu získáte až 37 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 37 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě $ 7.40.


$ 379.99

 • Hismith Table Top 2.0
  Hismith is a design, development, and production of an integrated company. we focus on high-end sex-machine design and production. Our goal is to help our customers pursue ultimate pleasure in private life. Our business philosophy is symbiosis and win-win with other brands.
  Hismith Table Top 2.0 designed to make all your bedroom fantasies come true, with up to 240 thrusts per minute & an adjustable 5.12 inch stroke length...you're sure to find the perfect speed & depth of penetration that will make you explode with excitement.

  Hismith Table Top 2.0
  ➤ Hismith je design, vývoj a výroba integrované společnosti. zaměřujeme se na design a výrobu špičkových sex-strojů. Naším cílem je pomoci našim zákazníkům usilovat o maximální potěšení v soukromém životě. ➤ Naše obchodní filozofie je symbióza a výhoda pro ostatní značky.
  ➤ Hismith Table Top 2.0 navržený tak, aby splnil všechny vaše fantazie v ložnici, s až 240 tahy za minutu a nastavitelnou délkou zdvihu 5,12 palce ... určitě najdete perfektní rychlost a hloubku průniku, díky nimž explodujete vzrušením.

  VÍCENÁSOBNÉ ŘÍZENÍ 3 V 1

  ➤ Ovládání aplikací na dálku: Tentokrát s upgradovaným hardwarem a softwarem Hismith, nyní si můžete užít funkce na dálku, abyste okořenili věci tím, že necháte svého partnera ovládat vaše zařízení, ať jste kdekoli - z tisíce mil daleko nebo dokonce na veřejnosti!
  ➤ Vytváření vzorů a programování: Naprogramujte si svá vlastní nastavení a získejte přesně to, co chcete. Také můžete sdílet své režimy v komunitě, Poznat někoho jiného a hrát spolu přes internet.
  ➤ Více metod ovládání: Table Top 2.0 Pro je design 3 v 1 v řídicím systému, pokud pro vás není vhodné používat chytrý telefon, můžete stále ovládat zařízení pomocí vzdáleného panelu nebo ovládacího panelu rychlosti.
  ➤ Komunitní komunikace: Prostřednictvím aplikace Hismith můžete sdílet své zkušenosti v komunitě, samozřejmě si můžete najít nové přátele, chatovat, sdílet atd.
  ➤ Neustálé aktualizace funkcí: Naši IT lidé neustále vyvíjejí nové funkce, nyní je k dispozici chatovací plug-in beta verze. brzy budou k dispozici další zábavné způsoby hraní, není třeba aktualizovat hardware!

  Hismith je design, vývoj a výroba integrované společnosti. zaměřujeme se na design a výrobu špičkových sex-strojů. Naším cílem je pomoci našim zákazníkům usilovat o maximální potěšení v soukromém životě. Naší obchodní filozofií je symbióza a výhoda pro ostatní značky.

  Tato tabulka Top 2.0 Pro je náš nový vydaný sex stroj, jehož cílem je dodávat konkurenční kurva stroj, který nabízí univerzální úhel za dostupnou cenu. Deska stolu 2.0 Pro vyrobená z materiálu ze slitiny hliníku a nerezové oceli, je robustní, ale ne nadváhou, velmi snadno se nosí s přenosnou taškou navrženou společností Hismith. Tento krásný přítlačný stroj je dodáván se systémem KlicLok (osmihranný konektor) Je navržen pro neotáčivé tažení a je stabilnější než jiné systémy konektorů, udržuje nástavce v poloze, říká rotaci ne. A co víc, 2.0 Pro integrovaný APP / dálkově / drátově ovládaný v jednom, zvládne situace s větší lehkostí.

  Pozvěte své přátele, aby ovládali vaše zařízení z tisíce mil daleko, je to skvělé, že? Kromě toho můžete naprogramovat své vlastní napínavé vzorce prostřednictvím aplikace Hismith APP, hrát společně s cizími lidmi, kteří mají také prémiový sexuální stroj Hismith. S aplikací Hismith není okořenění vaší ložnice nijak složitá věc. Na co čekáš? připojte se k klubu Hismith a vydejte se na konečnou radostnou cestu online!

  PS: Hismith nabízí spoustu adaptérů a doplňků pro dámy a pány, můžete si je zakoupit na oficiálních stránkách Hismith, ujistěte se, že jste je dostali se systémem KlicLok, pamatujte na to. Nyní si přineste svůj stroj na milostnou lásku domů.

  Parametry produktu:

  Příkon: 100V-240V 2,5A
  Výstup: DC 24V-5A
  Výkon motoru: 48W
  Hluk: 30-50 db
  Typ konektoru Dildo: systém KlicLok®
  Rychlost tahu: 250 úderů za minutu
  Délka zdvihu: 5 ~ 13 cm (Přibližně 96 1,96-5,12)
  Nastavení úhlu: přibližně -15 ~ + 15 stupňů
  Velikost dilda 7,1:: 6,7 ”vložitelná délka, průměr 1,38“

  Balíček obsahuje:

  1 x Hismith Table Top 2.0 Pro Sex Machine
  1 x 6,7 ”silikonové dildo
  1 x přenosná taška
  1 x Uživatelská příručka Table Top 2.0
  1 x uživatelská příručka k aplikaci Hismith APP
  1 x napájecí zdroj (včetně napájecího adaptéru a US zástrčky)
  1 x 3 v 1 ovladač rychlosti (bez baterie AAA)

  Důležité bezpečnostní varování a užitečné tipy:

  1. Nepokoušejte se nastavit hloubku tahu, když je stroj v provozu.
  2. Před spuštěním stroje prosím zkontrolujte, zda jste přišroubovali knoflík.
  3. Doporučujeme použít střední hloubku poprvé a zvyknout si na hloubku postupně.
  4. Před použitím použijte k dezinfekci 1% benzalkonia, bromidu nebo 75% lékařského alkoholu.
  5. Je nutné použít nějaký lubrikant, aby se zlepšila vaše sexuální zkušenost.
  Právní upozornění: Další informace o produktu, použití a upozornění, Před použitím nebo spotřebou doporučujeme přečíst štítky, varování a pokyny.

Recenze

Napsat recenzi

Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - fialový

Hismith Table Top 2.0 Pro - prémiový sexuální stroj s ovládáním APP / Remote / Wire 3 v 1 - fialový

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: